13 Липня, 2022 р., 11:22
За оперативними даними упродовж першого півріччя 2022 року за допомогами у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності від Фонду соціального страхування України звернулись понад 1,5 мільйона українців. У середньому за цей період кожен з них провів на лікарняних майже 11 оплачуваних за кошти ФССУ днів.
12 Липня, 2022 р., 16:31
Комунальному підприємству терміново потрібен інструктор з трудової терапії. Розмір заробітної плати: 6500 грн. Застосовує сучасні методи трудової адаптації відповідно до призначень лікарів, працює під їх контролем. Забезпечує процес трудової терапії сировиною, матеріалами, інструментами, необхідним обладнанням. Контролює виконання хворими призначень з трудової терапії. Забезпечує охорону праці. За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівця Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Ірини Григорівни за тел. 068 5964656.
08 Липня, 2022 р., 11:30
Переробному підприємству у с.Лозова Богодухівського району  потрібен технолог молочного виробництва. Розмір заробітної плати від 6500 грн. Завдання та обов’язки: розробленням технологічної документації переробки молока, організовує контроль за додержанням виробництва продукції згідно з ТУ. Контролює технологічну підготовку виробництва, суворе додержання встановлених технологічних процесів, виявляє порушення технологічної дисципліни та вживає заходів щодо їх усунення.  Вимоги до кандидатів: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки, бажано досвід роботи за спеціальністю не менше 1 року. За більш детальною інформацією звертайтеся за  тел.: (067) 9386955, Наталія
06 Липня, 2022 р., 14:11
На сьогодні у світі фіксується спалах мавпячої віспи. Намічається тенденція щодо поширення захворюваності на мавпячу віспу.
05 Липня, 2022 р., 09:46
Держенергонаглядом розроблено заходи з підготовки теплових господарств до роботи в опалювальний період 2022-2023 року.
04 Липня, 2022 р., 16:34
 Шановні мешканці громади! За наведеними нижче посиланнями можна онлайн отримати безоплатну правову допомогу в умовах воєнного стану:
04 Липня, 2022 р., 09:20
Під час воєнного стану сексуальне насильство застосовується для деморалізації мирного населення. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.
04 Липня, 2022 р., 09:00
Вітаємо з професійним святом усіх, хто обрав професію поліцейського та пов’язав своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – забезпечувати мир, правопорядок та спокій українського народу!
04 Липня, 2022 р., 08:27
АТ «Харківобленерго» повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання