Звіти депутатів 2022 рік

12 Січня, 2023 р., 12:05
 Я,    Повойко     Ірина,     депутат     Богодухівської     міської     ради VIII скликання, голова постійної депутатської комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення, звітую про свою депутатську діяльність у 2022 році перед своїми виборцями та мешканцями Богодухівської територіальної громади.
31 Грудня, 2022 р., 18:01
У 2020 обраний депутатом Богодухівської міської ради  від політичної партії «БЛОК КЕРНЕСА- УСПІШНИЙ ХАРКІВ» у територіальному виборчому окрузі № 3.
30 Грудня, 2022 р., 08:12
Я, Наталія ЦЕРКОВНА, свої депутатські повноваження здійснюю на основі вимог, передбачених Конституцією України, Законів України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом роботи Богодухівської міської ради.