Богодухівська міська рада

Харківська область

Протидія корупції

З метою дотримання вимог антикорупційного законодавства України та встановлення зворотного зв’язку з громадськістю із зазначеного питання в Богодухівській міській раді запроваджено лінію для повідомлень про корупційні правопорушення з боку посадових осіб та працівників Богодухівської міської ради.

 

Інформацію про можливі протиправні дії, прояви корупції, хабарництво з боку працівників Богодухівської міської ради Ви можете повідомити: 

 

- особисто, звернувшись на прийом до  уповноваженої особи  з питань запобігання та виявлення корупції  Богодухівської міської ради, начальника відділу правового забезпечення та управління персоналом АЛІКСЕЙЧИКА Михайла Васильовича за адресою: 62103, Харківська область, м. Богодухів, площа Соборності, 2, каб.4;     

 

- через пряму телефонну лінію  уповноваженої особи:

 0993339498; або за стаціонарним номером: (5758) 3-48-01  (у робочі дні з 8-00 до 17-00);

 

- на електронну пошту: antikorbmr@gmail.com;

 

 - письмово на адресу: 62103, Харківська область, м. Богодухів, площа Соборності,2  з поміткою на конверті «Про корупцію»;

 

         Інформацію, яка надійде, обов’язково буде перевірено і згідно з чинним законодавством вжито відповідних заходів.

 

Звертаємо увагу на те, що анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надходження не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь