Богодухівська міська рада

Харківська область

Новини

Дата: від до Скинути
26 Січня, 2023 р., 14:45
Виїзд до іншої країни може бути бажаною, необхідною або навіть вимушеною дією, що потребує наявності деяких дозвільних паперів, зокрема у дитини. У недалекому минулому малечі, окрім документів, що встановлюють особу, була потрібна ще й письмова згода другого із батьків, якщо сім’я подорожує не в повному складі.
26 Січня, 2023 р., 09:05
У Богодухівській громаді продовжено прийом заяв від власників домоволодінь за програмою «Прихисток». Виплата компенсації надається за безоплатне тимчасове розміщення ВПО з території можливих бойових дій, території активних бойових дій та тимчасово окупованих російською федерацією території України, включених до Переліку територій (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1668-22#Text) та для яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації.
25 Січня, 2023 р., 14:51
В. о. начальника Головного управління ДПС у Харківській області Василь Гладченко провів зустріч з Директором Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної військової адміністрації Андрієм Дорожко.
25 Січня, 2023 р., 13:04
В сучасному житті довідка про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України, а скорочено «довідка про несудимість» необхідна кожній людині, яка хоче оформитись на роботу, взяти участь у тендері, здійснити усиновлення чи встановити опіку, отримати дозвіл на придбання, зберігання та носіння зброї та набоїв до неї, тощо.
24 Січня, 2023 р., 14:54
Питання, які були розглянуті на сьогоднішньому засіданні, стосувалися завершення строку перебування вихованців у сімейних формах виховання, призначення опікуна, встановлення батьківства над дитиною-сиротою, запровадження та організації функціонування послуги патронату над дитиною. Членами Комісії утворені міждисциплінарні команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, затверджені їх персональні склади та індивідуальні плани соціального захисту статусних дітей.  Міський голова Володимир БЄЛИЙ закликав усіх, хто причетний до захисту прав маленьких мешканців нашої громади, постійно здійснювати моніторинг ситуації та вчасно реагувати на потреби сімей з дітьми, які не в змозі самостійно подолати життєві труднощі.
24 Січня, 2023 р., 09:33
24 лютого 2022 року у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави Законом України № 2105-IX затверджено Указ Президента України від 24 лютого 2022 року № 69 "Про загальну мобілізацію", відповідно до якого оголошується та проводиться загальна мобілізація.
23 Січня, 2023 р., 13:45
Підписання електронного документа – це додавання особою - підписантом до документу електронних даних у вигляді електронного підпису (КЕП), які об’єднують особу з підписаним документом для засвідчення факту погодження чи підтвердження завізованого документу та надає документу юридичної сили.
23 Січня, 2023 р., 13:39
За головний приз у боротьбу вступили 12 команд Харківської області. У перший день змагань наші земляки одержали дві перемоги: технічну – над командою «Колос» (Баранове), оскільки суперник не з’явився та гру, та розгромну, з рахунком 8:0 - над командою «ДЮСШ»(Валки).
23 Січня, 2023 р., 08:19
З 1 січня 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь