Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області повідомляє!

Фото без описуУвага! Користувачі земельних ділянок які відповідно до укладених договорів оренди здійснюють рибогосподарську діяльність (рибництво, рибальство) на водоймах, розташованих на території Богодухівської територіальної громади.

Відповідно до вимог ч.2 ст 5 Закону України «Про аквакультуру» користувачі земельних ділянок які відповідно до укладених договорів оренди здійснюють рибогосподарську діяльність (рибництво, рибальство) на водоймах зобов’язанні подати звітну інформацію про діяльність у 2023 році щодо обсягів виробництва продукції аквакультури, Наказом Мінагрополітики від 11.09.2023 № 1655, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 01.12.2023 за №2090/41146,  затверджено форму звітності у сфері аквакультури та інструкцію щодо її  заповнення.

Звітну інформацію за формою №1А-аквакультура «Звіт про аквакультуру за 20_ рік»  щодо діяльності у 2023 році надавати до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області (далі Управління), який є органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, регулювання рибальства в термін не пізніше  10 січня 2023 року.

За додатковою інформацією  по вищезазначеному питанню звертатися до Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області (Харківський рибоохоронний патруль) за адресою м. Харків, вул.Космічна, 21,  кімната 916.