19 Квітня, 2024 р., 14:26
Дергачівське УЕГГ Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє про проведення робіт з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків у м.Богодухів.
19 Квітня, 2024 р., 14:19
З метою утримання в належному стані доріг у громаді, що не мають твердого покриття, за кошти бюджету громади комунальною технікою здійснюється грейдерування, підсипка та вирівнювання ґрунтового дорожнього покриття. Це дозволить забезпечити належний проїзд автомобільного транспорту вулицями.
19 Квітня, 2024 р., 11:23
Повідомляємо, що представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом із психологинею Світланою Ройз, експерткою дошкілля Соломією Бойкович та співачкою Світланою Тарабаровою, в межах ініціативи Першої леді України з впровадження Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» реалізується Проєкт «Гратися і не боятися».
19 Квітня, 2024 р., 10:18
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п.п.174.2.3 п.174.2 ст.174 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) вартість будь-якого об’єкта спадщини (подарунку), що успадковуються спадкоємцем від спадкодавця – нерезидента оподатковується за ставкою, визначеною п.167.1 ст.167  ПКУ.
19 Квітня, 2024 р., 09:35
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2023 року. Податковим кодексом України (далі – ПКУ) передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.
18 Квітня, 2024 р., 10:43
«Головне управління ДПС у Харківській області проводить конкурс з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2024 рік.
18 Квітня, 2024 р., 10:20
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що для формування та надсилання документів звітності в електронній формі платник податків може скористатися Електронним кабінетом ДПС https://cabinet.tax.gov.ua/.
17 Квітня, 2024 р., 14:25
Представникам органів влади, місцевого самоврядування, фахівцям усіх рівнів важливо розуміти, як будувати відносини з ветеранською спільнотою, щоб подолати недовіру, усунути передумови конфліктних ситуацій.