Бєлий Володимир Миколайович

Народився 14 квітня 1961 року в селі Пожня Велико-Писарівського району Харківської області.

Освіта вища, закінчив Харківський державний педагогічний інститут ім. Г.С. Сковороди, вчитель фізичної культури.

Трудову діяльність розпочав у 1982 році тренером-викладачем з легкої атлетики Богодухівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

• У 1982-1984 роках — служба в Збройних Силах.
  • У 1986-1996 роках — директор Богодухівського міжгосподарського фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос».
  • У 1984-1986 роках — тренер-викладач з легкої атлетики Богодухівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.
  • У 1996-2006 роках — директор Обласного навчально-виховного комплексу для дітей з вадами розвитку, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • У 2006-2012 роках — Богодухівський міський голова.
  • У 2012-2014 роках – голова Богодухівської районної державної адміністрації.
  • З 2016 року по 25 листопада 2020 року – директор комунального закладу «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву водних видів спорту Яни Клочкової».
  • З 03 грудня 2020 року — Богодухівський міський голова.

Член правління Асоціації міст України у 2008-2012 роках.

Віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області у 2010-2012 роках.

Відмінник освіти України. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти України.

Почесний громадянин міста Богодухова.