Богодухову - 450!

03 Серпня, 2021 р., 15:47
Завершує наш відеочелендж "Привітання рідному місту" робота творчої групи редакції газети "Маяк". Ця робота стала приємним і пізнавальним сюрпризом для організаторів.
30 Липня, 2021 р., 11:27
Естафету відео челенджу "Привітання рідному місту" до 450-річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів забажали взяти і інші творчі колективи міста. Танцювальний колектив «Сюрприз» (керівник Тетяна САБАДАШ) приймає естафету відео челенджу.
23 Липня, 2021 р., 10:45
Естафету відео челенджу "Привітання рідному місту" до 450-річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів приймає Богодухівський ліцей №2 (директорТамара ЄМЕЛЬЯНЕНКО). Підтримуйте учасників!
16 Липня, 2021 р., 13:19
Продовжуємо челендж «Привітання рідному місту» до 450-річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів, естафету приймає КЗ«Богодухівський ліцей №3» (директор Інна Свінченко).
09 Липня, 2021 р., 08:47
Естафету відео челенджу "Привітання рідному місту" до 450-річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів приймає КЗ «Богодухівський ліцей №1» (директор Оксана МИХАСЮК).
02 Липня, 2021 р., 10:44
Продовжуємо наш челендж "Привітання рідному місту" до 450-річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів.
25 Червня, 2021 р., 11:44
Розпочинаємо наш челендж "Привітання рідному місту" до 450-річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів.
26 Травня, 2021 р., 13:44
Багата Богодухівщина іменами талановитих людей, які прославили наш край і стали гордістю національної історії та культури.
21 Квітня, 2021 р., 10:31
 У виставковій залі Богодухівського краєзнавчого музею розгорнута виставка «Археологічна спадщина Богодухівщини», присвячена 450 – річчю із часу першої писемної згадки про Богодухів. Матеріали, що експонуються, знайомлять з найбільш цікавими археологічними знахідками, які cтосується до часів скіфської доби (VII – III ст. до н.е.).
20 Квітня, 2021 р., 15:04
Сільські бібліотеки долучаються до відзначення  450 – річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів.