Богодухову - 450!

26 Травня, 2021 р., 13:44
Багата Богодухівщина іменами талановитих людей, які прославили наш край і стали гордістю національної історії та культури.
21 Квітня, 2021 р., 10:31
 У виставковій залі Богодухівського краєзнавчого музею розгорнута виставка «Археологічна спадщина Богодухівщини», присвячена 450 – річчю із часу першої писемної згадки про Богодухів. Матеріали, що експонуються, знайомлять з найбільш цікавими археологічними знахідками, які cтосується до часів скіфської доби (VII – III ст. до н.е.).
20 Квітня, 2021 р., 15:04
Сільські бібліотеки долучаються до відзначення  450 – річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів.
15 Квітня, 2021 р., 16:34
Відповідно до рішення, прийнятого на засіданні  оргкомітету від 15.04.2021 р. «Про визначення переможця міського творчого конкурсу на створення логотипу-бренду міста Богодухів до 450-річчя із часу першої писемної згадки про Богодухів», переможцем визнана робота Марічки РУБАН, як така, що відповідає умовам Положення про конкурс і набрала найбільшу кількість голосів.
08 Квітня, 2021 р., 14:09
В Богодухівській дитячій бібліотеці-філії розпочала роботу краєзнавча виставка – трансформер «Мальовничий світанковий край», присвячена 450 – річчю із часу першої писемної згадки про Богодухів.