Оголошення про конкурс на визначення автомобільного перевізника

Оголошення про проведення конкурсу

ДО УВАГИ ПАСАЖИРСЬКИХ АВТОПЕРЕВІЗНИКІВ!

Виконавчий комітет Богодухівської міської ради (далі - Організатор) оголошує конкурс  на визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Богодухівської міської ради.

Робочий орган - філія «Харківавтотранссервіс» УДП «Укрінтеравтосервіс», 61124,               м. Харків, проспект Гагаріна, 127-А, кім. 214, тел./факс (057) 717-00-77, e-mail: oblavto_kh@ukr.net.

Об’єкт конкурсу:

№ з/п об’єк-ту кон-курсу

№ маршруту та найменування кінцевих зупинок

Рухомий склад

Кіль-кість рей-сів на добу

Режим руху

Кількість автобусів з урахуван-ням резервних

Загальна місткість автобусу, що передбачена технічною характерис-тикою, пас.

Приміські маршрути

№1251 Богодухів - Кручик

2рез. від 37

Маршрутне таксі, звичайний режим

№1247 Богодухів - Мерло

№1240 Богодухів - Петропавлівка

№1250 Богодухів - Тимофіївка

Маршрутне таксі,

№1255 Богодухів - Зарябинка

Маршрутне таксі,

№1248 Богодухів – Івано-Шийчине

№1258 Богодухів – Вікторівка

№1259 Богодухів - Заброди

№ 1717 Богодухів (центр)  - Мала Іванівка

від 25

Звичайний режим

у визна-чені дні тижня

№1242 Богодухів – Вінницькі Івани (із заїздом у с.Степне)

№1243 Богодухів – Корбині Івани

№1311 Богодухів-Хрущова Микитівка»

№1252 Богодухів – с.Лозова

у визна-чені дні тижня

Якщо у примітці не зазначена періодичність здійснення перевезень (сезонний, у визначені дні тижня), то об’єкт конкурсу обслуговується цілорічно, щоденно.

Обов’язкові та додаткові умови конкурсу.

Конкурс проводиться відповідно до Умов проведення конкурсу на визначення пасажирських автоперевізників на міських та приміських маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Богодухівської міської ради, затверджених рішенням виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 22 липня  2021 року                        №347, розроблених з урахуванням вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» (далі - Закон), Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 (із змінами) (далі - Порядок).

Перелік документів, які претендент подає конкурсному комітету, визначені Порядком, який розміщено на WEB-сайті Верховної ради України (http://zakon.rada.gov.ua). Для одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів (у т.ч. інформації щодо розкладів та інтервалів руху на автобусних маршрутах), переліку та бланків документів для участі у конкурсі можна звертатися до робочого органу.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі: до 15.45 год  26   квітня  2024 року включно.

Документи для участі в конкурсах подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах) з відповідними позначками №1 і №2. Конверт з позначкою „№1” повинен містити документи, визначені статтею 46 Закону, за формою згідно з додатками 2-4 до Порядку. Конверт з позначкою „№2” повинен містити інформацію про те, на який об’єкт конкурсу перевізник-претендент подав документи для участі, тобто заяву на участь у конкурсі,  визначену статтею 46 Закону, за формою встановленого зразка згідно з додатком 1 до Порядку.

Документи, які надійшли після встановленого строку, не розглядаються.

Документи для участі в конкурсі подаються до виконавчого комітету Богодухівської міської ради через відділ економічного розвитку виконавчого комітету Богодухівської міської ради за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 2,  Богодухів, Харківська обл., 62103.

Режим роботи: щоденно,  крім вихідних днів. Години роботи: понеділок - четвер - з  08:00 год  до 17:00 год., п’ятниця - з   08:00 год  до 15:45 год.. Обідня перерва з 12:00 год. до 12:45 год.

Засідання конкурсного комітету відбудеться  14 травня 2024 року. Початок засідання об 11.00 годині за адресою: пл.Соборності, 2, каб. першого заступника,   м. Богодухів, Харківська обл..

Плата за участь у конкурсі (за один об’єкт конкурсу*) на автобусному маршруті, на якому передбачається виконання: від одного до десяти рейсів на добу, становить на діючий об’єкт конкурсу - 4076,23 грн. у т.ч. ПДВ - 679,37 грн. *Якщо в одному об’єкті конкурсу кілька маршрутів, плата встановлюється за кожен маршрут окремо.

Плата за участь в конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування перераховується за реквізитами: отримувач – філія „Харківавтотранссервіс” УДП «Укрінтеравтосервіс», код ЄДРПОУ 38085536, розрахунковий рахунок №UA543138490000026003001201789 в АКБ „ІНДУСТРІАЛБАНК” м. Київ,                 МФО 313849, платіжне доручення (квитанція) повинне бути з позначкою «Плата за участь у конкурсі 14 травня 2024 року».

Телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсів: тел. (05758) 3 03 51, електронна адреса: bmr16@bogoduhivska-gromada.gov.ua, адреса веб-сайту:  https://bogoduhivska-gromada.gov.ua.