Умови

на засіданні оргкомітету з підготовки

та відзначення 450-річчя із часу

першої писемної згадки про Богодухів

26 березня 2021 р.

Вимоги до челленджу «Відеопрезентація найкрасивіших місць Богодухівської громади»

1. До участі приймаються відеороботи, що розповідають про різноманіття природних, культурних, історичних та туристичних об’єктів, розташованих на території Богодухівської громади.

2. Участь у челленджі можуть брати всі бажаючі.

3. До участі допускаються відео, створені будь-якими доступними засобами і  програмами, які відповідають тематиці челенджа.

4. Вимоги до відеоролика:

4.1. Відеоролики подаються до Оргкомітету заходу, за адресою: м. Богодухів, пл. Соборності, 2, або на e-mail: itmkbmr@ukr.net з 25 квітня до 25 липня 2021 року.

4.2. Відеоролики вперше оприлюднюються на сторінці Богодухівської міської ради у мережі Фейсбук з можливістю подальшого поширення.

4.3. Тривалість відеоролика – не більше 5 хвилин.

4.4. Використання при монтажі і зйомці відеоролика спеціальних програм і інструментів – на розсуд учасника.

4.5. Учасники самі визначають жанр відеоролика (інтерв’ю, репортаж, відеокліп тощо).

4.6. У відеоролику можуть використовуватися фотографії.

4.7. Зміст відеоролика не повинен суперечити законодавству України і не ображати почуття і гідності других людей і відповідати тематиці заходу.

4.8. Переможець визначається за найбільшою кількістю «вподобайок» («лайків»)  відеоролика у мережі Фейсбук на сторінці Богодухівської міської ради.

5. Організатор Конкурсу залишає за собою право використовувати надані конкурсні роботи з некомерційною метою і без грошової винагороди автору.