08 Вересня, 2022 р., 15:48
Бібліотека налічує 1 335 підручників та посібників. Має електронні версії книжок для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.
08 Вересня, 2022 р., 12:55
Військовий облік жінок не почнеться з 1 жовтня цього року, його було перенесено ще на рік - до 1 жовтня 2023 року.
07 Вересня, 2022 р., 07:00
Воєнна розвідка України є фундаментом обороноздатності держави й потужним інструментом захисту національних інтересів.
06 Вересня, 2022 р., 14:13
Прийнято низку рішень, які стосуються життєдіяльності сімейних форм виховання, що функціонують на території нашої громади, встановлення годин спілкування з дитиною, позбавлення батьківських прав, захисту майнових прав неповнолітньої.
06 Вересня, 2022 р., 08:28
Сьогодні вітаємо з професійним святом усіх, хто в цей нелегкий час працює на ниві надання адміністративних послуг! Ваша робота важлива та потребує глибоких знань, професійних навичок та щирої людяності. В перші місяці повномасштабного вторгнення ви працювали у напруженому графіку, без вихідних та мужньо впоралися з викликами сьогодення!
05 Вересня, 2022 р., 16:27
До уваги мешканців громади! Відповідно до розпорядження начальника Харківської обласної військової адміністрації населенню заборонено відвідування лісів та в’їзд  на їх територію.
02 Вересня, 2022 р., 13:22
19 серпня 2022 року на засіданні Уряду було прийнято рішення про те, що внутрішньо переміщені особи, які подавали заяви через "Дію" до 30 квітня 2022 р, але не отримали допомогу, зможуть додаткового звернутися із заявою до органу соціального захисту населення та отримати виплату.
02 Вересня, 2022 р., 13:20
У вступному слові міський голова Володимир БЄЛИЙ зазначив, що обговорювати питання евакуації нас змушує війна.