НОВИНИ ТА ПОДІЇ

08 Грудня, 2023 р., 14:12
08 грудня в межах акції «16 днів проти насильства» Відділом соціального захисту населення Богодухівської міської ради було здійснено розповсюдження інформаційних буклетів з питань запобігання та протидії домашньому насильству.
07 Грудня, 2023 р., 16:55
07 грудня в межах акції «16 днів проти насильства» Відділом соціального захисту населення спільно зі Службою у справах дітей та відділенням соціальної роботи та соціального супроводу сімей/осіб КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області» проведено  робочу зустріч, під час якої обговорено аспекти запобігання домашньому насильству у роботі з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, сімейними формами виховання та іншими категоріями отримувачів соціальних послуг.
06 Грудня, 2023 р., 14:11
06 грудня в межах акції «16 днів проти насильства» Відділом соціального захисту населення Богодухівської міської ради спільно з КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради Харківської області»  та з представниками  Богодухівського РВ поліції ГУНП в Харківській області було проведено профілактичну роз’яснювальну роботу з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, в малозабезпечених сім’ях на теми: «Ми різні, але права рівні», « Скажемо насильству – НІ!»
01 Грудня, 2023 р., 10:02
Особи, які постраждали від домашнього насильства, мають право отримати безоплатно послуги юриста чи адвоката. Для цього варто звернутися до системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Які послуги надає система БПД, як ними скористатися та куди звертатись — пояснюємо далі.
29 Листопада, 2023 р., 16:03
Відділ соціального захисту населення Богодухівської міської ради спільно з начальником Богодухівського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації» Наталією ОХМАТ та психологом КЗ «Центр надання соціальних послуг» Вікторією ЗАВАЛЬНЮК провели у Центрі пробації засідання «круглого столу» на тему «Види насильства, шляхи протидії та відповідальність».
24 Листопада, 2023 р., 09:03
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
18 Жовтня, 2023 р., 10:30
18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом був започаткований Європейський День боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо явища торгівлі людьми, особливо жінками і дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.
02 Жовтня, 2023 р., 15:25
Центр пропонує безкоштовне тимчасове проживання для вагітних жінок (від 7 місяця вагітності); жінок з дітьми від народження, які опинилися у складних життєвих обставинах; жінок з дітьми, які постраждали від домашнього насильства або втратили житло; одиноких та малозабезпечених матерів; сімей ВПО (жінок з дітьми).
31 Серпня, 2023 р., 14:52
Комунальна установа Харківської обласної ради «Кризовий соціальний центр для жінок» є спеціальною соціальною установою для тимчасового перебування жінок, які потрапили в складні життєві обставини, спричинені звільненням із місць позбавлення волі, потраплянням в ситуації торгівлі людьми, постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.