Інформація для тих, хто шукає роботу

Дата: 08.07.2022 11:30

Фото без описуПереробному підприємству у с.Лозова Богодухівського району  потрібен технолог молочного виробництва. Розмір заробітної плати від 6500 грн.
Завдання та обов’язки: розробленням технологічної документації переробки молока, організовує контроль за додержанням виробництва продукції згідно з ТУ. Контролює технологічну підготовку виробництва, суворе додержання встановлених технологічних процесів, виявляє порушення технологічної дисципліни та вживає заходів щодо їх усунення.
Вимоги до кандидатів: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки, бажано досвід роботи за спеціальністю не менше 1 року.
За більш детальною інформацією звертайтеся за  тел.: (067) 9386955, Наталія