Оголошення про затвердження нових тарифів на послугу з централізованого водопостачання та водовідведення

КП « Богодухіввода» Богодухівської міської ради Харківської області повідомляє про затвердження нових тарифів на послуги  з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, які надаються комунальним підприємством

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що для споживачів категорії «Населення» тарифи на послуги з централізованого водопостачання , централізованого водовідведення з очищенням та без очищення стоків, вивезення рідких побутових відходів зостаються незмінними. Відшкодування різниці в тарифах для населення здійснюватиметься за кошти міського бюджету відповідно до «Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги надані  населенню Богодухівської міської ради на 2024-2025роки», затвердженої рішенням Богодухівської міської ради від  22.12.2023 р № 7040/VIII (XLIX  сесія VIII скликання ).

Тарифи на послуги КП «Богодухіввода», які діють з 01.04.2024 року:

1.Послуги з централізованого водопостачання за 1 куб.м. з ПДВ:

-для населення                  -29,26 грн ;

-для бюджетних установ  -83,20 грн ;

-для інших споживачів      -83,20 грн.

2.Послуги з централізованого водовідведення   з очищенням стоків за 1 куб.м. з ПДВ :

-для населення                   -48,19 грн ;

- для бюджетних установ  -59,76 грн;

- для інших  споживачів     -59,76 грн.

3. Послуги з централізованого водовідведення без очищення  стоків за 1 куб.м. з ПДВ :

-для населення                     -25,24 грн;

-для  інших споживачів       -47,75 грн.

4. Вивезення рідких побутових відходів за 1 куб.м з ПДВ:

-для населення                      -141,53 грн ;

- для бюджетних установ    -209,10грн ;

- для інших споживачів        - 209,10 грн,

5. Знешкодження рідких побутових відходів  за 1 куб.м з ПДВ :

-для бюджетних установ     - 111,0 грн;

-для інших споживачів         - 111,0 грн.

Дані зміни встановлені керуючись законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про питну воду, питне водопостачання » ,постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги»(  із змінами), наказами Міністерства регіонального розвитку ,будівництва  та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018року №130 «Про затвердження Порядку інформування  споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтування такої необхідності» від 12 вересня 2018 року №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги , поданих для їх встановлення» ,КП «Богодухіввода» доводить до відома споживачів послуг, які надає підприємство на адміністративній території  Богодухівської міської територіальної громади , що згідно рішення  виконавчого комітету Богодухівської міської ради від 21 березня 2024 року №383 «Про затвердження нових тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення, знешкодження рідких побутових відходів, вивезення рідких побутових відходів» .