Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МОЛЗАВОД» 13.03.2024

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МОЛЗАВОД»

Повне найменування субєкта господарювання: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МОЛЗАВОД»

Скорочене найменування субєкта господарювання: ТОВ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МОЛЗАВОД». Ідентифікаційний код в ЄДРПОУ:  36537542

Юридична адреса: 62103, Харківська область, Богодухівський район, м.Богодухів, провулок Харківський, будинок 6, тел. +380575831899

Е-mail: tov.bmz@ukr.net

Фактична адреса майданчика приймального відділення очисних споруд  ТОВ «БОГОДУХІВСЬКИЙ МОЛЗАВОД»: Харківська область, Богодухівський район, м. Богодухов, вул. Оверченка, 16.

Метою отримання дозволу забруднюючих речовин в атмосферне повітря для даного майданчика існуючого об’єкта є здійснення господарською діяльності, яка пов’язана з викидами забруднюючих речовин в атмосферне повітря, для забезпечення виконання вимог, передбачених нормативами екологічної безпеки у галузі атмосферного повітря.

На території майданчика приймального відділення очисних споруд знаходяться наступні дільниці: приймальне відділення

На території приймального відділення очисних споруд підприємства на цей час знаходиться 1 джерело викидів, з якого до атмосферного повітря викидаються наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) у перерахунку на діоксид азоту, оксид вуглецю, метан, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, аміак, натрію гідрооксид (натр їдкий, сода каустична), сірководень (H2S), етилмеркаптан, метилмеркаптан.

Валовий викид складає: 0,05444106 т/рік.

Висновок з оцінки впливу на довкілля (ОВД) не отримувався, в зв’язку з тим, що майданчик приймального відділення очисних споруд підприємства не підпадає під перелік установ та організацій на які потрібно розробляти звіт з ОВД та отримувати відповідний Висновок. (Закон України від 23.05.2017 № 2059-VIII Про оцінку впливу на довкілля з останніми змінами, внесеними в Закон від 15.03.2022 № 2139-IX. ст.3 п.10 – «установки для очищення стічних вод з водовідведенням 10000 м3/добу і більше»). Потужність очисних споруд підприємства складає 200 м3/добу

Даний об’єкт відноситься до третьої групи та не підлягає постановці на Державний облік. На території об’єкта не має виробництв або технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології та методи керування та джерел викидів, з яких в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини від виробництв та технологічного устаткування,  на які повинні впроваджуватися заходи щодо досягнення встановлених нормативів гранично допустимих викидів для найбільш поширених і небезпечних забруднюючих речовин. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій та заходи щодо скорочення викидів на підприємстві не передбачаються.

Відповідно до матеріалів що обгрунтовують обсяги викидів забруднюючих речовин, на об’єкті не має перевищень встановлених законодавством нормативів, а також згідно з результатами розрахунків розсіювання забруднюючих речовин в атмосферному повітрі, встановлено, що перевищень ГДК на межі житлової забудови та на межі СЗЗ по вмісту забруднюючих речовин не має. Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають чинному законодавству.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати протягом 30 календарних днів з дати публікації повідомлення до Харківської обласної військової адміністрації за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64., тел. (057)7052153, Е-mail: upress@kharkivoda.gov.ua