Умови

на засіданні оргкомітету з підготовки

та відзначення 450-річчя із часу першої

писемної згадки про Богодухів

26 березня 2021 р.

Вимоги до відеоролика «Челлендж-привітання до Дня міста»

1. До участі у презентації запрошуються творчі колективи навчальних закладів, що розташовані на території міста.

2. Порядок участі у челленджі  визначається шляхом жеребкування, що проводиться на засіданні оргкомітету конкурсу з підготовки та відзначення 450-річчя із часу першої писемної згадки про  Богодухів.

3.До участі приймаються відео, створені будь-якими доступними засобами і  програмами, які відповідають тематиці челленджа.

4. Вимоги до відеоролика:

4.1. Конкурсні відеоролики подаються до Оргкомітету заходу, за адресою: м. Богодухів, пл. Соборності, 2, або на e-mail: itmkbmr@ukr.net до 25 травня 2021 року.

4.2. Конкурсні відеоролики вперше оприлюднюються на сторінці Богодухівської міської ради у мережі Фейсбук з можливістю подальшго поширення.

4.3. Тривалість відеоролика – не більше 5 хвилин.

4.4. Використання при монтажі і зйомці відеоролика спеціальних програм і інструментів – на розсуд учасника.

4.5. Учасники самі визначають жанр відеоролика (інтерв’ю, репортаж, відеокліп тощо).

4.6. У відеоролику можуть використовуватися фотографії.

4.7. Наприкінці відеоролика учасники передають естафету наступному учаснику челленджа.

4.8. Зміст відеоролика не повинен суперечити законодавству України і не ображати почуття і гідності других людей і відповідати тематиці заходу.

5. Організатор Конкурсу залишає за собою право використовувати надані конкурсні роботи з некомерційною метою і без грошової винагороди автору.