Богодухівська міська рада

Харківська область

Депутати міської ради VIII скликання

Депутати міської ради VIII скликання

Прошутя Віталій Васильович

(067) 291-45-77

вул.Ватутіна, вул.Веселкова, вул.Вокзальна Набережна, вул.Залізнична, вул.Затишна, вул.Івана Франка, вул.Індустріальна, вул.Комарова, вул.Кривоносова, вул.Ленська.

Тризна Володимир Іванович

(066) 292-96-45

смт Гути, с.Первухинка, с.Першотравневе

Гаращук Руслан Олександрович            

(095) 926-77-05

вул.В. Сахна, вул.Заводська, пров.Заводський, вул.Ломоносова, пров.Ломоносова, вул.Млинова, вул.Третяківська,  пров.Третяківський,

Суріков Олександр Володимирович

(067)-772-89-94

вул.Шевченка, пров.Будівельний, пров.Вокзальний,  пров.Круглий, пров.Сонячний,

Білаш Ігор Анатолійович                                   

(099) 769-30-93

вул.Байдукова, вул.Горького, вул.Загорулька, вул.Молодіжна, вул.Охтирська, вул.Робітнича, вул.Троїцька, вул.Чалого, вул.Чкалова, пл.Театральна

Рижонков Андрій Володимирович

(097) 445-51-66

пров.Байдукова, пров.Зоряний, пров.Краснокутський, пров.Охтирський, пров.Піщаний, пров.П’ятикутний, пров.Робітничий, пров.Чалого, пров.Чкалова

Рисцов Анатолій Васильович

(067) 570-68-12

вул.Гомолка, вул.Грайворонська: 1–48; вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кооперативна, вул.Леонова, вул.Набережна, вул.Слобожанська, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Харківська, вул.Харківська Набережна,

Лукашова Вікторія Юріївна

(066) 748-61-65

вул.Центральна: 1–18; вул.Чернієнка, пл.Незалежності, пл.Поштова, пл.Свято-Духівська, пл.Соборності, пров.Грайворонський, пров.Кооперативний, пров.Ринковий, пл.Зелена,

Софієнко Іван Сергійович

(050) 688-44-19

пров.Грінченка, пров.Зелений, пров.Лікарняний, пров.Монастирський, пров.Північний, пров.Покровський Подол, пров.Пушкіна, пров.Тупий, пров.Український, проїзд Дачний

Васенін Максим Анатолійович

(067) 579-35-85

 вул.Пушкіна, вул.Українська, вул.Успенська, пл.Героїв Чорнобиля, пл.Праці, пров.Веденічева, пров.Григорія Сковороди,

Кудленок Юлія Віталіївна

(067) 957-46 -73

вул.Гагаріна, вул.Грайворонська: 49–100; вул.Григорія Сковороди, вул.Замісцева, вул.Козацька, вул.Міліцейська, вул.Монастирська, вул.Моргунова,

Бабенко Андрій Олексійович

(095) 185-98-20

вул.Бєляєва: 66–72; вул.Вишнева, вул.Генерала Нікітіна, вул.Івченка, вул.Короленка, вул.Красивий Яр, вул.Оксенича, вул.Центральна: 19–264А; пров.Бєляєва, пров.Вишневий, пров.Волошковий, пров.Глобіна, пров.Гоголя, пров.Кленівський, пров.Короленка, пров.Красивий Яр, пров.Ударний, с.Москаленки, с.Паляничники

Рубаник Ольга Володимирівна

(095) 014-63-29

вул.Лесі Українки, вул.Привокзальна Слобідка, вул.Соснова, вул.1-го Травня, вул.8-го Березня, пров.Залізничний, пров.Лесі Українки, пров.Лісний, пров.Сосновий, пров.1-го Травня, пров.8-го Березня

Чепурний Олег Ярославович

(066) 290-05-85

вул.Бєляєва: 1–65; вул.Веденічева, вул.Гімназійна, вул.Дем’янівська, вул.Історична, вул.Лозівська: 1–55А, 76; вул.Покровська, вул.Садовий Яр, вул.Солов’їна, пл.Каразіна, пров.Варанкіна, пров.Гімназійний, пров.Залиманівський, пров.Каразіна, пров.Латіна, пров.Лозівський, пров.Покровський, пров.Садовий, пров.Шпильки

Церковна Наталія Григорівна

(066) 290- 45-26

вул.Лозівська, вул.Мічуріна, вул.Молокова, вул.Мусійчанська, вул.Новоселівка, вул.Піщана, вул.8-го Мехкорпусу,  пров.Колодяжний, пров.Харківський, пров.8-го Мехкорпусу,

Галас Валерій Леонідович

(067) 775-26-60

вул. Благовіщенська, пров.Благовіщенський, вул.Дерегуса, с.Мусійки

Повойко Ірина Олександрівна

(067) 926-71-94

вул.Садова, вул.Оверченка, пров.Оверченка, с.Семенів Яр

Гамбарашвілі Рамаз Темурович

(099) 049-85-56

вул.Катукова, вул.Космічна,

Носова Марина Олександрівна  

(067) 914-98-14

смт Шарівка вул.Східна, с.Мар’їне(Шарівська с/р), с-ще Першотравневе

Каплунівська Юлія Миколаївна

(099) 787-18-58

с.Губарівка.

Чумаченко Микола Павлович

(097) 389-61-78

с.Олександрівка, с.Хрущова Микитівка,

Ситник Леонід Миколайович

(095) 022-41-40

с.Полкова Микитівка, с.Куп’єваха

Євтушенко Володимир Михайлович                 

(096) 216-42-54

с.Вінницькі Івани, с.Дегтярі, с.Коротке,с.Івано-Шийчине,  с.Братениця, с.Тимофіївка,

Запольна Катерина Володимирівна

(093) 665-15-52

с.Сінне, с.Шийчине, с.Шуби, с.Гарбузи, с-ще Степне

Вакуленко Володимир Миколайович

(098) 843-77-42

с.Бабаки, с.Горбанівка, с.Матвіївка, с.Новоукраїнка, с.Шкарлати, с.Дмитрівка, с.Новософіївка, с.Щербаки

Васенін Анатолій Семенович

(067) 570-54-95

с.Павлівка, с.Кручик, с.Миролюбівка

Мартимянов Олег Володимирович

(093) 069-90-90

с-ще Улянівка, с.Дев’ятибратове, с-ще Зарічне, с.Воскресенівка, с.Іванівка, с.Корбині Івани, с.Мар’їне(Улянівська с/р),

Колосарьов Олександр Іванович

(068) 075-97-65

с.Заброди, вул.Східна, пров.Польовий, с.Воскобійники, с.Філатове, вул.Набережна, с.Лозова, с.Новоселівка(Забродівська с/р)

Ярошенко Роман Іванович

(067) 991-29-80

с.Кленове, с-ще Мала Іванівка, с-ще Таверівка, с.Мерло, с.Пісочин, с.Шигимагине

Шаров Володимир Анатолійович

(095) 720-33-24

с.Крисине, с.Бабенки, с.Новоселівка(Крисинська с/р)

Задорожня Ольга Дмитрівна

(099) 717-60-73

с.Кадниця, с-ще Максимівка

Львов Володимир Віталійович

(067) 576-30-50

с.Петропавлівка, с-ще Балабанівка, с.Яблучне

Бобрик Володимир Анатолійович

(095) 462-21-13

с.Сазоно-Баланівка, с.Вертіївка, с.Крупчине, с.Ріпки, с-ще Горького

Панов Сергій Федорович

(067) 574-36-16

с.Сухини, с.Скосогорівка, с-ще Гавриші, с.Кияни, с.Павлове, с-ще Вікторівка, с.Байрак, с.Зарябинка, с.Леськівка

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь