16 Червня, 2022 р., 16:25
Члени виконкому заслухали інформацію щодо стану поводження з твердими побутовими відходами, про підготовку закладів загальної середньої освіти до нового навчального року, про визначення тимчасового перевізника на приміських автобусних маршрутах.
15 Червня, 2022 р., 14:46
Розвиток донорства крові та її компонентів є важливою соціально необхідною справою держави. Під час війни необхідна велика кількість донорської крові та її компонентів для лікування як поранених військовослужбовців, так і мирного населення.
14 Червня, 2022 р., 10:07
Цей день був запроваджений під егідою ООН в 2005 році на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Таким чином, важливість добровільного донорства крові була визнана в усьому світі.
13 Червня, 2022 р., 13:22
Підприємству із виробництва меблів терміново потрібна швачка. Розмір заробітної плати: 7000 грн. Завдання та обов’язки: викройка чохлів на меблі, зшиває вироби побутового призначення з тканин, трикотажного полотна, штучної шкіри і інших матеріалів, перевіряє якість крою, відповідність кольору деталей, ниток, допоміжного матеріалу, стежить за якістю швів. За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівця Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Ірини Григорівни за тел. 068 5964656, або за тел. 050 6357438
13 Червня, 2022 р., 09:22
13 Червня, 2022 р., 08:50
Нашу громаду представляли дві команди. Серед п'яти учасників змагань ми зайняли дві сходинки на п'єдесталі, виборовши у напруженій боротьбі срібні та бронзові нагороди. Переможцем турніру стала команда із Люботина. Так тримати!
10 Червня, 2022 р., 08:36
Волонтерська організація Євромайдан SOS, спільно з медиками, психологами, юристами і правозахисниками підготували пам’ятку про сексуальне насильство під час війни.
09 Червня, 2022 р., 16:02
Відповідно до рішення не дозволяється купання у всіх без винятку водоймах, а також перебування на пляжах, лісових масивах поблизу водойм населених пунктів громади.
08 Червня, 2022 р., 14:34
АТ «Харківобленерго» повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт відбудеться відключення електропостачання 09.06.2022
08 Червня, 2022 р., 13:50
Раніше, щоб отримати довідку, необхідно було звернутися до відповідних органів реєстрації, а сьогодні можна отримати вдома, скориставшись порталом «Дія».