14 червня – Всесвітній день донора крові

Дата: 14.06.2022 10:07

Фото без описуЦей день був запроваджений під егідою ООН в 2005 році на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві. Таким чином, важливість добровільного донорства крові була визнана в усьому світі.

Потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними захворюваннями.

В умовах військових реалій кожна краплина донорської крові рятує життя мирного населення і наших воїнів, які дістали серйозних поранень, захищаючи Україну. Кожен, хто здає кров, дарує іншій людині можливість на одужання, ще один день народження, ще один шанс на життя.

Шановні донори!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня донора крові та глибоку вдячність за ваш щедрий внесок у благородну справу порятунку людського здоров’я і життя.

Дякуємо вам за врятовані життя!