09 Квітня, 2024 р., 11:46
Інколи просто хочеться написати комусь. Розповісти про те, що на душі, про свій день, про усі несправедливості світу, чи навпаки, поділитися радістю.
09 Квітня, 2024 р., 09:44
Якщо податок на доходи фізичних осіб та військовий збір сплачено до нотаріального оформлення об'єктів спадщини, декларація про майновий стан і доходи не подається (за умови відсутності необхідності подання декларації з інших підстав) (п. 179.2 ст. 179 ПКУ).
09 Квітня, 2024 р., 09:42
Весна – це можливість проводити більше часу на свіжому повітрі, у парках та лісах. Відпочиваючи на природі, варто не забувати, що весна — це період найбільшої активності іксодових кліщів. Зустріти небезпечну комаху можливо і на звичайному газоні біля будинку. Найчастіше вони селяться у траві та лише зрідка потрапляють на невисокі кущові рослини. Кліщі можуть переносити багато хвороб. Найпоширенішими з них є бореліоз, більш відомий як хвороба Лайма, та кліщовий вірусний енцефаліт.
08 Квітня, 2024 р., 16:50
У Дмитрівському старостинському окрузі висадили 19 фруктових дерев на території садочка в центрі села, упорядкували паркову зону, центр та територію дитячого майданчика, прибрали територію біля Меморіалу Слави.
08 Квітня, 2024 р., 14:47
Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.
08 Квітня, 2024 р., 11:21
За даними ВООЗ, інсульт є другою причиною смерті людей віком старше 60 років і п’ятою – людей віком 15–59 років. На жаль, інсульт – це не далека і випадкова проблема, а захворювання, з яким може зіштовхнутись кожен. Щороку понад 100 тисяч українців втрачають життя через інсульт, третина з них – молодше 65 років.
08 Квітня, 2024 р., 10:52
► Вихованці відділення футболу Богодухівської ДЮСШ два вихідні поспіль підкорювали футбольні майданчики Харкова.
08 Квітня, 2024 р., 10:13
Дергачівське УЕГГ Харківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повідомляє  про проведення робіт з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків у м.Богодухів.
07 Квітня, 2024 р., 09:07
Це свято було встановлене Всесвітньою організацією охорони здоров’я  з метою підвищення уваги до важливості здоров’я для людей по всьому світу.
05 Квітня, 2024 р., 17:25
УВАГА! Відключення по Богодухівській громаді - з 8:00 до 15:00 годин.