16 Квітня, 2024 р., 15:52
Сьогодні на нашому стадіоні вихованці Харківської академії «Металіст» двома віковими групами провели матчі вищої ліги Чемпіонату України ДЮФЛУ.
16 Квітня, 2024 р., 09:50
Національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.uа та платіжним сервісом RozetkaPay проводять набір на безкоштовний вебінарний проєкт «Iнтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатись з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом  та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.
16 Квітня, 2024 р., 09:24
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що громадяни, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2023 рік (далі – декларація), мають задекларувати свої минулорічні доходи до 1 травня 2024 року.
16 Квітня, 2024 р., 09:20
В Україні, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Всесвітній тиждень імунізації. Його мета - підвищення рівня інформованості населення про використання вакцин для захисту людей всіх вікових категорій від інфекційних хвороб.
15 Квітня, 2024 р., 16:26
Весняного сонячного дня разом зі своїми малятами дорослі вийшли на прибирання дитячого майданчика. Загрібали, підмітали, фарбували, мили – і в усіх роботах малеча брала найактивнішу участь. Бо вони звикли, що це їхній майданчик. Тут вони граються, відпочивають, тут святкують дні народження. І дітей тут, ні багато ні мало – близько сорока.
15 Квітня, 2024 р., 15:23
Чи то нова серія улюбленого подкасту, чи випадковий фільм — багато хто з нас не може заснути без фонового шуму. На це є декілька причин. Гортай карусель, щоб дізнатися, чому тобі не спиться в тиші.
15 Квітня, 2024 р., 14:18
З початку цього року послугами Харківської обласної служби зайнятості скористалися 18,3 тис. людей, з них 13,5 тисяч мали статус безробітного. Співпрацювали зі службою зайнятості 2,7 тис. роботодавців, які надали 7,2 тисяч пропозицій роботи. За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено зайнятість 8,1 тис. людей. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.
15 Квітня, 2024 р., 11:10
Головне управління  ДПС у Харківській області нагадує, що кампанія декларування громадянами своїх доходів, отриманих у 2023 році, завершується 30 квітня 2024 року.
15 Квітня, 2024 р., 10:27
У місті Валки за головний приз змагалися п’ять команд Харківщини за коловою системою.
15 Квітня, 2024 р., 09:38
Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.