15 Квітня, 2024 р., 14:18
З початку цього року послугами Харківської обласної служби зайнятості скористалися 18,3 тис. людей, з них 13,5 тисяч мали статус безробітного. Співпрацювали зі службою зайнятості 2,7 тис. роботодавців, які надали 7,2 тисяч пропозицій роботи. За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено зайнятість 8,1 тис. людей. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.
15 Квітня, 2024 р., 11:10
Головне управління  ДПС у Харківській області нагадує, що кампанія декларування громадянами своїх доходів, отриманих у 2023 році, завершується 30 квітня 2024 року.
15 Квітня, 2024 р., 10:27
У місті Валки за головний приз змагалися п’ять команд Харківщини за коловою системою.
15 Квітня, 2024 р., 09:38
Про це повідомила заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська.
12 Квітня, 2024 р., 14:48
Мешканці та трудові колективи села Братениці дружньо взялися за вирубку чагарників і навели лад у центральній частині села та на його вулицях.
12 Квітня, 2024 р., 14:23
Несвідоме споживання інформації та недостатній рівень інформаційної грамотності призвели до засилля ворожої пропаганди та фейків у мережі «Інтернет».
12 Квітня, 2024 р., 11:56
Сьогодні чистоту навели у селі Сінне. Мешканці прибрали територію цвинтаря. На ініціативу старостату відгукнувся місцевий фермер Володимир Білуха, який допоміг з вивезенням зібраного сміття. Завдяки такій згуртованості ще один куточок богодухівської землі став прикладом справжньої української хазяйновитості. Дякуємо нашими мешканцям за активність.
12 Квітня, 2024 р., 11:53
Учні Комунального закладу "Богодухівський ліцей №3" разом з керівником Євгенією Шастіною взяли участь у турнірі "Всеукраїнська шкільна ліга QUIZ Діти", що відбувся у смт Краснокутськ 11 квітня. Ліцеїсти стали переможцями та отримали кубок, медалі й інші призи.