05 Квітня, 2024 р., 17:23
Депутати розглянули 32 питання порядку денного та 82 земельних питань. Внесли зміни до деяких програм, що стосуються життєдіяльності громади та зміцнення обороноздатності, розглянули питання надання матеріальної допомоги, внесли зміни до кількісного та персонального складу виконавчого комітету міської ради. З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.
05 Квітня, 2024 р., 16:56
Відбулася толока в Кленівському старостинському окрузі. Небайдужі мешканці на чолі зі старостою згуртувалися та ліквідували стихійне сміттєзвалище в центрі села.
04 Квітня, 2024 р., 15:33
Сила слова допомагає подолати стрес, почуватися краще і вчитися мислити позитивно. Спробуєте?
04 Квітня, 2024 р., 14:57
Члени виконкому розглянули та схвалили Програму щодо захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності України та протидії тероризму та території Богодухівської міської територіальної громади на 2024-2025 роки.
04 Квітня, 2024 р., 14:53
З приходом весни, почастішали випадки паління сухостою, серед мешканців Богодухівської територіальної громади. Вогонь та дим не лише шкодить навколишньому середовищу, знищує усе живе, вбиває родючість ґрунтів перед посівною, забруднює повітря.
04 Квітня, 2024 р., 09:36
Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».
03 Квітня, 2024 р., 16:22
Протягом 2024 року Харківська філія «Газмережі» проведе технічне обслуговування газових мереж загального користування у 1652 багатоквартирних будинках.
03 Квітня, 2024 р., 16:11
За традицією, жителі Богодухівської громади до поминальних днів проводять упорядкування місць поховання своїх рідних і близьких.
03 Квітня, 2024 р., 14:55
Це шкодить не лише екології та здоров’ю, а й може стати загрозою вашому життю. Нещодавно під час спалювання трави у селі Крисине загинула жінка! Тож, бережімо себе і навколишнє середовище!  Пам’ятаймо, що самовільне спалювання листя та сухої трави – поза законом та несе за собою відповідальність!
03 Квітня, 2024 р., 14:44
Нагадуємо, що фізичні особи мають можливість отримати податкову знижку за витратами, здійсненими у 2022 році.