27 Березня, 2024 р., 11:07
Верховною Радою України 23 лютого 2024 року прийнято Закон України № 3603–ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення онлайн комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства».
26 Березня, 2024 р., 13:58
Міський голова наголосив на питанні забезпечення сталої діяльності підприємств критичної інфраструктури, медичних установ, ЦНАПу в умовах тимчасової відсутності електропостачання через пошкодження енергогенеруючих підприємств, викликані останніми обстрілами росії.
26 Березня, 2024 р., 13:53
Насамперед слід коректно визначити людей, які пережили полон. У «Довіднику безбар’єрності» пропонують використовувати термін «ветерани/ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.
26 Березня, 2024 р., 13:51
Минулої суботи вихованці Зразкового хореографічного ансамблю «СЮРПРИЗ» міського будинку культури (керівник – Тетяна Сабадаш) взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Енергія таланту», який проходив у місті Полтава.
26 Березня, 2024 р., 10:50
Разом із заступником Романом РЯБКОЮ та керівником КП «Господар» Анною СВІТЛИЧНОЮ оглянули комунальну техніку та умови її зберігання.
26 Березня, 2024 р., 10:25
Обстріл може застати людину будь-де: у приміщенні, на вулиці чи в метро. Якщо під час обстрілу ви в приміщенні, обов’язково треба відійти якнайдалі від вікон та засклених предметів і триматися біля несних стін. Найкращим варіантом буде кімната взагалі без вікон.
26 Березня, 2024 р., 08:00
Національна Гвардія України – це про честь, мужність та закон. Про високу вмотивованість і патріотизм, про відвагу та мужність. Гвардійці надійно захищають Україну на фронті і в тилу. Вони з перших днів ворожої навали на передовій, де щодня своїми подвигами доводять, що Національна Гвардія – один із найпотужніших військових підрозділів України.
25 Березня, 2024 р., 16:20
Відповідне рішення про проведення цьогорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою прийнято на засіданні виконавчого комітету Богодухівської міської ради  21 березня 2024 року.
25 Березня, 2024 р., 15:58
Купувати продукцію українського виробництва — це стимулювати свою, а не чужу економіку.
25 Березня, 2024 р., 11:33
1.При виявленні підозрілого предмета необхідно зупинитися та заспокоїтися.