17 Квітня, 2024 р., 08:56
Пік кишкових інфекцій та харчових отруєнь зазвичай припадає на спекотну пору року. Підвищена температура навколишнього середовища сприяє поширенню збудників, які викликають захворювання.
16 Квітня, 2024 р., 16:54
Найголовніша підтримка — ви самі
16 Квітня, 2024 р., 15:52
Сьогодні на нашому стадіоні вихованці Харківської академії «Металіст» двома віковими групами провели матчі вищої ліги Чемпіонату України ДЮФЛУ.
16 Квітня, 2024 р., 09:50
Національний проєкт Дія.Бізнес спільно з маркетплейсом Prom.uа та платіжним сервісом RozetkaPay проводять набір на безкоштовний вебінарний проєкт «Iнтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн», який допоможе детальніше дізнатись з чого починати бізнес онлайн, що потрібно, щоб стати підприємцем, як працювати з асортиментом  та як безпечна оплата впливає на конверсію замовлень.
16 Квітня, 2024 р., 09:24
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що громадяни, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2023 рік (далі – декларація), мають задекларувати свої минулорічні доходи до 1 травня 2024 року.
16 Квітня, 2024 р., 09:20
В Україні, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Всесвітній тиждень імунізації. Його мета - підвищення рівня інформованості населення про використання вакцин для захисту людей всіх вікових категорій від інфекційних хвороб.
15 Квітня, 2024 р., 16:26
Весняного сонячного дня разом зі своїми малятами дорослі вийшли на прибирання дитячого майданчика. Загрібали, підмітали, фарбували, мили – і в усіх роботах малеча брала найактивнішу участь. Бо вони звикли, що це їхній майданчик. Тут вони граються, відпочивають, тут святкують дні народження. І дітей тут, ні багато ні мало – близько сорока.
15 Квітня, 2024 р., 15:23
Чи то нова серія улюбленого подкасту, чи випадковий фільм — багато хто з нас не може заснути без фонового шуму. На це є декілька причин. Гортай карусель, щоб дізнатися, чому тобі не спиться в тиші.