Богодухівська міська рада

Харківська область

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

17 Травня, 2023 р., 15:59
Комунальна установа Харківської обласної ради «Кризовий соціальний центр для жінок» є спеціальною соціальною установою для тимчасового перебування жінок, які потрапили в складні життєві обставини, спричинені звільненням із місць позбавлення волі, потраплянням в ситуації торгівлі людьми, постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
11 Травня, 2023 р., 14:30
Заступник Богодухівського міського голови Любов РОГИНСЬКА провела спільну нараду, на якій розглянуто проблемні питання міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі.
31 Березня, 2023 р., 09:52
30 березня 2023 року проведено засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.
27 Березня, 2023 р., 13:39
Відділом соціального захисту населення Богодухівської міської ради проведено робочу зустріч з фахівцем Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та начальником Богодухівського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації», на якій проаналізовано результативність проведеної просвітницької роботи серед населення у 2022 році щодо попередження домашнього насильства та визначено пріоритетні напрямки співпраці у даній сфері.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь