Відбулося засідання Координаційної ради

Дата: 31.03.2023 09:52

Фото без опису30 березня 2023 року проведено засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Начальник сектору превенції Богодухівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Олександр БАБЕНКО доповів про ситуацію в громаді щодо фактів вчинення насильства.

КЗ «Центр надання соціальних послуг» звітував щодо організації соціальних послуг за зареєстрованими фактами домашнього насильства. Під час обговорення визначили оперативні завдання для суб’єктів взаємодії.

Підбивши підсумки, було зауважено, що співпраця та взаємодія між органами та службами, до повноважень та компетенції яких належить захист, підтримка та допомога особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, налагоджена та дає позитивні результати.