НОВИНИ ТА ПОДІЇ

30 Липня, 2023 р., 08:31
Повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну спричинило найбільшу міграційну кризу в Європі з часів Другої світової війни і, як наслідок, посилило загрози та вразливість нашого населення до торгівлі людьми. Серед найвразливіших категорій – діти без супроводу або діти, розлучені з сім’єю, жінки, особи з інвалідністю, особи літнього віку та особи, які раніше вже були постраждалими від торгівлі людьми.
28 Липня, 2023 р., 10:03
28 липня 2023 року з нагоди відзначення в Україні Всесвітнього дня  боротьби з торгівлею людьми у приміщенні  Відділу соціального захисту населення Богодухівської міської ради проведено засідання  «круглого столу» на тему: «Протидія торгівлі людьми».
27 Липня, 2023 р., 14:24
 Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми
27 Липня, 2023 р., 14:20
З 26 по 28 липня 2023 року Відділом соціального захисту населення Богодухівської міської ради проводиться інформаційна акція з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.
25 Липня, 2023 р., 16:50
Саме цій темі була приурочена робоча зустріч організована Відділом соціального захисту населення Богодухівської міської ради спільно з представниками Богодухівського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації».
25 Липня, 2023 р., 08:43
Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи – однією з головних функцій держави.
12 Червня, 2023 р., 14:56
Члени ради розглянули питання щодо організації проведення інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми (30 липня). Особливу увагу приділили основним аспектам здійснення систематичного контролю за умовами утримання та виховання дітей, які проживають в сім’ях, де існує загроза вчинення домашнього насильства.
06 Червня, 2023 р., 14:53
Система безоплатної правової допомоги (БПД) запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства.
30 Травня, 2023 р., 16:49
Пріоритетним напрямом діяльності неприбуткової громадської організації “Держава і Право” є захист прав людини.
30 Травня, 2023 р., 11:36
У ситуацію, коли власний дім стає небезпечним місцем, щороку потрапляють тисячі українців. Лише у 2022 році Нацполіція зафіксувала понад 250 тис. звернень щодо домашнього насильства. Вочевидь, це не повна статистика, адже чимало постраждалих замовчують свою проблему. Та важливо знати, що поруч є ті, хто можуть допомогти захиститися від кривдника.