Підведені підсумки роботи з протидії домашньому насильству

Дата: 27.03.2023 13:39

Фото без описуВідділом соціального захисту населення Богодухівської міської ради проведено робочу зустріч з фахівцем Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та начальником Богодухівського РВ №1 філії ДУ «Центр пробації», на якій проаналізовано результативність проведеної просвітницької роботи серед населення у 2022 році щодо попередження домашнього насильства та визначено пріоритетні напрямки співпраці у даній сфері.

Головне пам’ятати, що і кривдник, і мовчазний спостерігач створюють небезпечне суспільство!