Питання протидії домашньому насильству на постійному контролі

Дата: 11.05.2023 14:30

Фото без описуЗаступник Богодухівського міського голови Любов РОГИНСЬКА провела спільну нараду, на якій розглянуто проблемні питання міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі.

З початку року Відділом соціального захисту населення Богодухівської міської ради розглянуто 41 повідомлення щодо вчинення психологічного насильства в сім’ях мешканців нашої громади. Кожен випадок ретельно вивчений відповідними службами, вжито заходів згідно з чинним законодавством.

Слід зазначити, що психологічне насильство є серйозною проблемою, яка може  впливати на психічне та емоційне здоров’я людини. Вплив психологічного насильства може бути довготривалим та шкідливим для постраждалої особи.

Якщо ви стикаєтесь з психологічним насильством, важливо шукати допомогу та підтримку. Пам’ятайте, що ви маєте право на повагу, безпеку та гідність.  Зверніться до професіоналів, родичів, друзів або інших довірених осіб.

Нагадуємо координати, куди можна звернутися за допомогою та підтримкою:

• 102 – поліція;
  • 103 – медична допомога (за необхідності);
  • 15-47 – безкоштовна цілодобова “гаряча” лінія для жертв домашнього насильства;
  • 116-123 (з мобільного) та 0 800 500-335 (зі стаціонарного) – безкоштовна національна “гаряча” лінія з попередження домашнього насильства;
  • 116-111 (з мобільного) та 0 800 500-225 (зі стаціонарного) – національна дитяча “гаряча” лінія;
  • 0 800 213-103 – цілодобова гаряча лінія безоплатної правової допомоги.