26 Квітня, 2021 р., 16:35
 Чорнобильський біль ще довго лунатиме в серцях українців незагоєною болючою раною…
26 Квітня, 2021 р., 13:42
 27 квітня 2021 року з 8:00 до 17:00 буде тимчасово припинено водопостачання у зв’язку з проведенням ремонтних робіт мережі. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.
26 Квітня, 2021 р., 11:35
 До уваги мешканців громади! З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на період з 26 квітня по 4 травня 2021 року продовжено обмеження часів прийому громадян у Відділі «Центр надання адміністративних послуг»:
26 Квітня, 2021 р., 11:04
  26 квітня секретар Богодухівської міської ради Рамаз ГАМБАРАШВІЛІ взяв участь в урочисто-траурному мітингу  з нагоди 35-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Біля пам’ятного знаку героям Чорнобиля віддати шану героїчному подвигу захисників людства зібралися керівники району, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники підприємств, установ та громадських організацій.
26 Квітня, 2021 р., 10:12
 27 квітня 2021 року о 14:00 в приміщенні сесійної зали Богодухівської районної ради за адресою: м. Богодухів, пл.. Свято-Духівська, буд.2 відбудеться VIII позачергова сесія Богодухівської міської ради VIII скликання.
26 Квітня, 2021 р., 08:45
 Ім‘я цій зірці «полин»... Багато хто пов'язує ці рядки із Священного Писання з Чорнобильською трагедією. На жаль, трапляються випробовування в історії людства, коли під загрозою стає саме його існування. Одне з них - Чорнобильська катастрофа 86 року. Пам'ять про неї ось уже 35 років гірким болем озивається у багатьох родинах, які втратили своїх близьких, що вийшли на боротьбу з невидим ворогом - радіацією.
23 Квітня, 2021 р., 15:54
 За інформацією пологового відділення КНП Богодухівська ЦРЛ за останній тиждень у громаді народилося 7 малюків: 5 дівчаток та 2 хлопчика. Вітаємо родини з цією прекрасною подією!
23 Квітня, 2021 р., 15:38
 Озеленення, чистота територій, комфортне середовище – все це належить до великого комплексу робіт з благоустрою. Та найголовніше, коли у справі благоустрою не шукають того, хто і що повинен робити, а об’єднують зусилля і влада, і громадськість, і меценати – тоді й громада міцніє і розквітає.
23 Квітня, 2021 р., 15:01
 Заходами з благоустрою охоплені всі населені пункти Богодухівської громади.  Продовжується весняне прибирання та озеленення територій.