Новини
16 Жовтня, 2023 р., 15:08
Про відновлення житлового фонду, медичних і освітніх закладів, а також адмінустанов у Харківському районі йшлося на брифінгу в Офіційному Медіацентрі.
16 Жовтня, 2023 р., 14:51
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894) визначено умови та строки, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків, зокрема, з використанням електронних платіжних засобів, за продані ними товари (надані послуги), включаючи товари (послуги), реалізація (надання) яких здійснюється дистанційно. Поетапне запровадження такого обов’язку передбачено з 01.01.2023 року і складається з чотирьох етапів.
16 Жовтня, 2023 р., 08:35
Наші земляки виявилися найкращими серед 12 команд на Кубку "відкриття", який 14 жовтня пройшов у Валках.
16 Жовтня, 2023 р., 08:16
Життя і здоров’я людини нерозривно пов’язані із вживанням їжі. Однією із важливих фізіологічних потреб людини є – харчування. Вживаючи їжу вона не тільки задовольняє свої гастрономічні вподобання а й поповнює організм необхідними для його нормального і повноцінного функціонування речовинами (білками, жирами, вуглеводами та ін.). Здорове, правильне харчування є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я.
15 Жовтня, 2023 р., 17:40
Сьогодні відбувся груповий етап Кубку закриття Відкритого Чемпіонату Валківської МТГ. ФК Богодухів провів три переможні матчі з суперниками із Мурафи (4:0), Крисино (5:0) і Високопілля (2:1). Чудова погода та яскравий футбол під надійним захистом Збройних сил України подарували незабутні емоції спортсменам і вболівальникам.
15 Жовтня, 2023 р., 16:45
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
15 Жовтня, 2023 р., 08:29
Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс) (п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Кодексу).
14 Жовтня, 2023 р., 11:48
У Головному управлінні ДПС у Харківській області повідомили, що станом на 10 жовтня у Харківському регіоні зареєстровано 39 548 РРО/ПРРО, з яких: 17 732 РРО та 21 816 ПРРО.
14 Жовтня, 2023 р., 11:20
Нормальним, здоровим артеріальним тиском є систолічний (“верхній”, як кажуть в побуті) тиск до 120 мм рт. ст., і діастолічний (“нижній”) до 70 мм рт. ст. Деякі люди кажуть, що їхній нормальний, чи “робочий” артеріальний тиск – це 150/100, через що не вживають заходів проти гіпертензії. Чи може підвищений тиск бути нормою?
13 Жовтня, 2023 р., 11:37
У зв'язку з проведенням невідкладних аварійних робіт на магістральних газопроводах, тимчасово призупинено розподіл газу у мережі, що обслуговує Харківська філія "Газмережі" та 12 сіл Богодухівського району: