11 Травня, 2021 р., 15:22
 Згідно з статтею 1 Закону України «Про зайнятість населення" іноземний найманий працівник - іноземець або особа без громадянства, який/яка працює за трудовим договором в українського роботодавця згідно із законодавством України.
11 Травня, 2021 р., 15:01
 Оперативна інформація про хід виконання бюджету Богодухівської міської територіальної громади Богодухівського району  в 2021 році
11 Травня, 2021 р., 11:38
   Роботи з благоустрою міста тривають.
11 Травня, 2021 р., 11:32
 До Всесвітнього дня матері завідувачем відділення соціальної роботи та соціального супроводу сімей (осіб) КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради» Наталією ЧУЙКО організована поїздка прийомних мам та мам-виховательок до екопоселення «ВІТАНА», яке розташоване на території смт. Шарівка.
11 Травня, 2021 р., 11:20
 Минулі вихідні були насичені спортивними подіями. 8 травня футбольний клуб «Богодухів» стартував у Чемпіонаті Харківської області. На виїзді наша команда, на жаль, поступилася ФК «Лозова-Панютине» з рахунком 3:1.
09 Травня, 2021 р., 09:36
 В Україні жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку. Жінка-мати дарує життя, віддає все, що має: тепло душі, свою любов та серце.
08 Травня, 2021 р., 17:42
 08 травня 2021 року у м. Богодухові біля пам'ятника Невідомому солдату, пам'ятного знаку "Танк" та на Меморіалі Слави відбулися урочисто-траурні заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення та 76-й річниці Перемоги у Другій світовій війні.
08 Травня, 2021 р., 09:13
 Дорогі ветерани та учасники Другої світової війни! Шановні мешканці Богодухівської громади! Щороку 8 травня, у День пам’яті та примирення, та 9 травня, у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років, ми віддаємо данину пам’яті й глибокої поваги мужнім захисникам
07 Травня, 2021 р., 16:05
 За минулий тиждень у пологовому відділенні Богодухівської районної лікарні народилося 3 хлопчика і 3 дівчинки. Вітаємо новонароджених та щасливих батьків!