Відбулося засідання виконавчого комітету.

Дата: 20.10.2023 09:14

Фото без описуНа порядок денний було винесено 52 питання. Значну частину з цього переліку займали питання соціального захисту населення та захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери.

Члени виконкому заслухали звіти про виконання бюджету за 9 місяців поточного року; про виконання Програми медичних гарантій відповідно до договорів, укладених з НСЗУ; про підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг; про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».
З усіма прийнятими на засіданні рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.