25 Жовтня, 2021 р., 14:57
У фіналі вони здолали команду з Валок. Гра видалася щедрою на голи та емоції вболівальників обох команд. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 4:3, а наші футболісти поклади до своєї скарбнички ще один трофей. Приємно відзначити, що нашу громаду представляли лише місцеві хлопці.
25 Жовтня, 2021 р., 13:55
Оперативна інформація про хід виконання бюджету Богодухівської міської територіальної громади Богодухівського району в 2021 році
25 Жовтня, 2021 р., 13:15
Фінансові порушення та збитки на 836 млн грн, економічний ефект на 1,3 млрд грн від наданих рекомендацій та 25 кримінальних проваджень - все це результати наполегливої праці держаудиторів Харківщини.
25 Жовтня, 2021 р., 11:41
Головне управління ДПС у Харківській області інформує, що до Єдиного реєстру включаються суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що є юридичними особами та платниками податку на додану вартість, здійснюють реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів) або через роздрібну торгівельну мережу.
25 Жовтня, 2021 р., 11:36
Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Харківській області (далі-Управління) повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято Постанову від 06.10.2021 №1039 «Про внесення змін у додатки 1-3 до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2011 №1209», відповідно до якої підвищено розміри такс за незаконний вилов водних біоресурсів.
23 Жовтня, 2021 р., 15:02
Шановні мешканці громади! Сьогодні на засіданні комісії з ТЕБ та НС одноголосно було прийняте рішення щодо запровадження дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти громади.
23 Жовтня, 2021 р., 14:10
Таке рішення було прийняте сьогодні, 23 жовтня, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Богодухівської міської ради.
23 Жовтня, 2021 р., 10:24
Із впровадженням Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) стара система, яка всі 30 років незалежності України змушувала людину для звернення по соціальну допомогу від держави збирати численні довідки, вистоювати у чергах, а потім місяцями очікувати на рішення, відійде в минуле.
22 Жовтня, 2021 р., 17:00
Дива трапляються постійно, треба лише змінити своє розуміння чуда ...