20 Жовтня, 2021 р., 11:13
З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із «жовтим», «помаранчевим» чи «червоним» рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх членів екіпажу та пасажирів одного із цих документів:
20 Жовтня, 2021 р., 10:39
19 жовтня відбулось засідання міждисциплінарної команди з метою розгляду питання щодо дітей з багатодітної родини, які перебувають у складних життєвих обставинах. З метою надання комплексної допомоги та підтримки родині членами міждисциплінарної команди, до складу якої, відповідно до рішення Виконавчого комітету Богодухівської міської ради,  увійшли представники Служби у справах дітей Богодухівської міської ради, КЗ «Центр надання соціальних послуг Богодухівської міської ради», Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області, КЗ «Петропавліська гімназія», були розроблені першочергові заходи, які запропоновано реалізувати  матері дітей щодо їх повноцінного розвитку, покращення умов проживання та підвищення виховного потенціалу родини.
19 Жовтня, 2021 р., 16:39
Запрошуємо вас підтримати нашу команду у першій півфінальній грі Кубку Харківської області серед ветеранів сезону 2021 року!
19 Жовтня, 2021 р., 14:47
Сьогодні в Україні зафіксовано 2 абсолютні рекорди за весь час пандемії. Станом на 19 жовтня добова кількість летальних випадків становить 538 осіб, водночас Україна займає 2 місце в Європі за кількістю смертей на 100 тисяч населення (за останні 14 днів). Проте також було зафіксовано найбільшу кількість щеплень за добу — 193 069 осіб. Збільшення кількості «червоних» зон спричинило бум вакцинації.
19 Жовтня, 2021 р., 13:17
21 жовтня 2021 року
18 Жовтня, 2021 р., 16:38
Оперативна інформація про хід виконання бюджету Богодухівської міської територіальної громади Богодухівського району в 2021 році
18 Жовтня, 2021 р., 16:29
21 жовтня 2021 року о 14.00 у приміщенні Богодухівської міської ради (м.Богодухів, пл.Соборності, буд.2.) відбудеться засідання виконавчого комітету Богодухівської міської ради.
18 Жовтня, 2021 р., 15:13
Важливою частиною роботи КП «Богодухівжитло»  є санітарна обрізка зелених насаджень та видалення аварійних дерев, яка вирішує цілий ряд проблем: попередження пошкодження майна, дахів будівель, електромережі чи навіть травмування перехожих.