04 Листопада, 2021 р., 12:16
Розпочалося засідання з представлення нового депутата Богодухівської міської ради. Ним став ЖУРБА Юрій Олександрович.
04 Листопада, 2021 р., 08:40
4 листопада відзначають своє професійне свято – День залізничника України – машиністи, провідники, диспетчери, чергові та всі ті, хто пов’язав свій фах із залізничними транспортними артеріями країни.
03 Листопада, 2021 р., 16:27
Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зміни статусу на «готовий до сплати»
03 Листопада, 2021 р., 10:15
Головне управління ДПС у Харківській області інформує Вас про те, що 21.07.2021 року набрав чинності Закон України від 15 червня 2021 року №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом  запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами  належних їм  активів та сплати одноразового збору до бюджету» (далі Закон №1539).
02 Листопада, 2021 р., 14:21
Головне управління ДПС у Харківській області інформує про те, що 21.07.2021 року набрав чинності Закон України від 15 червня 2021 року №1539-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».
02 Листопада, 2021 р., 13:16
Щороку восени мешканці населених пунктів активно починають наводити лад у домогосподарствах - спалюють опале листя, суху траву та інші рослинні рештки. На превеликий жаль, багато хто хибно вважає, що таким чином знищує не тільки непотрібні рештки, а й покращує врожайність, при цьому не враховуючи, що завдає значної шкоди довкіллю та своєму здоров’ю.
02 Листопада, 2021 р., 08:50
 Оперативна інформація про хід виконання бюджету Богодухівської міської територіальної громади Богодухівського району в 2021 році