Новини спорту

Дата: 12.02.2024 09:06

Минулого вікенду центром спортивного життя Богодухівського району знову була гостинна Валківщина.

Визначено володаря головного трофею Чемпіонату з футзалу Валківської МТГ пам’яті Романа МЯКОТИ. Наші команди «ФК Богодухів» та «ДЮСШ-Ветерани» зіграли по чотири заключні матчі, за результатами яких, на жаль, не потрапили до призової трійки. Серед тринадцяти учасників «ФК Богодухів» - 5 місце, «ДЮСШ-Ветерани» - 9. Переможцями Чемпіонату стала команда «Тигри-Титан» із Ков’яг, на другому місці – «УБМР» (Красноград), замкнули трійку лідерів футболісти «Авангарду» із Високопілля. Дякуємо організаторам та командам за насичений футбольний марафон.

Триває відкритий Чемпіонат Валківської громади з волейболу. У черговому турі ДЮСШ (Богодухів) у напруженій боротьбі поступилися команді «STM» (с. Старий Мерчик ) (2:3).