У селах Вінницькі Івани та Матвіївка сільські бібліотеки перетворилися на сучасні простори для розвитку

Дата: 12.02.2024 16:48

Відремонтовані приміщення, нові меблі, оновлений книжковий фонд, оснащення комп’ютерною технікою та доступ до мережі Інтернет змінили уявлення про бібліотеки у мешканців, які завітали на їх відкриття.

Відтепер сучасний бібліотечний простір стане місцем зустрічі не лише з книгою, а й з людьми, осередком спілкування, відпочинку, розвитку і навчання малечі та дорослого населення у селах.

Заступник Богодухівського міського голови Любов РОГИНСЬКА від імені міського голови Володимира БЄЛОГО привітала присутніх з цим надбанням та зазначила, що ворог, намагаючись знищити Україну, б’є у саме серце, але і мотивує працювати ще більше, щоб про українську культуру, книгу, українське слово чули в усьому світі.