Богодухівська міська рада

Харківська область

Богодухівська громада успішно пройшла загальноукраїнський відбір громад і є учасником шведсько-українського Проєкту PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні».

Дата: 04.11.2023 18:22
Кількість переглядів: 51

2 листопада Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ разом зі старостами взяли участь у конференції «Староста в громаді. Шляхи посилення інституційної спроможності», що відбулася у Києві за ініціативи шведсько-українського проєкту PROSTO.

Володимир Бєлий взяв участь у дискусії з питання «Роль старости у забезпеченні потреб та інтересів жителів старостинських округів», де виступив з презентацією 📈досвіду громади щодо розвитку і доступності адміністративних послуг мешканцям громади, і особливо тим, хто проживає у віддалених населених пунктах. Окремо наголосив на роботі ЦНАПу і старост під час воєнного стану, про виклики, з якими зіштовхнулася громада і їх подоланням. «Роботи попереду ще надзвичайно багато. І для цього ми створюємо всі умови. Зараз реконструюємо приміщення ЦНАПу, щоб мати змогу збільшити кількість і якість надання послуг. А сьогодні ми побачили практичний досвід і механізми, як зробити, щоб ці послуги були доступні всім мешканцям громади – через старост, через інших посадових осіб. Зовсім скоро всі наші мешканці це відчують. Бо ми маємо такий запит від населення і підтримку: на обласному і на державному рівні.», - зазначив Богодухівський міський голова.

Роль старости надзвичайно важлива, адже вони мають бути місцевими лідерами, сприяти розвитку громад, забезпечувати надання якісних послуг мешканцям. Одне з рішень цього питання - утворення віддалених робочих місць у старостатах. Динаміка розвитку у країні підтверджує ефективність цього підходу. Для цього всім старостам необхідно розвиватися і здобувати нові знання та навички.

Участь Богодухівської громади у конференції засвідчила про увагу держави до місцевих ініціатив, і підкреслила, що наша громада має підтримку і потенціал для подальшого розвитку адміністративних послуг, спрямованого на їхню доступність кожному мешканцю громади.

Підтримка доступності послуг в Україні

Децентралізація« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь