Сьогодні День працівника соціальної сфери – свято людей з великим серцем, з невичерпним милосердям і душею, сповненою співчуттям

Дата: 05.11.2023 08:23

Фото без описуЗараз, у воєнний час, ви, дорогі наші соціальні працівники, підтримуєте людей у їх найскладніших ситуаціях. Нехай ваша праця дарує надію і впевненість в тому, що завтра стане краще, а кожен , хто шукає вашої допомоги, отримує її в повній мірі. Нехай від вашого милосердя стане комусь тепліше на душі. Бажаю вам мудрості і сили духу, щоб долати будь-які форсмажори. Хай вас оточує світ любові і щастя, і здійснюються ваші мрії! Зі святом, шановні працівники соціальної сфери!

Ваш міський голова Володимир Бєлий