18 Листопада, 2021 р., 17:19
19 листопада 2021 року о 14.00 у приміщенні Залу урочистих подій Міського будинку культури за адресою: м.Богодухів, пл.Соборності, буд.1. відбудеться засідання  ХХ позачергової сесії  Богодухівської міської ради VIII скликання.
18 Листопада, 2021 р., 16:54
Сьогодні надходить чимало звернень від мешканців щодо труднощів, які виникають з оформленням сертифіката про вакцинацію від CОVID-19.
17 Листопада, 2021 р., 17:08
Шановні мешканці громади! Комунальним підприємством «Господар» продовжується робота щодо інформування населення про необхідність укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів. Листівки з обґрунтуванням такої необхідності вже відучора могли знайти у себе в поштових скриньках ті мешканці громади, які досі користуються даною послугою, але не сплачують за неї.
17 Листопада, 2021 р., 16:26
Фахівцями Богодухівської районної філії ХОЦЗ проведена зустріч із колективом ДП "ГУТЯНСЬКИЙ ЛІСГОСП", з метою надання комплексу спеціальних послуг в ситуації запланованого масового вивільнення працівників.
17 Листопада, 2021 р., 15:27
 З 1 листопада, в Україні розпочалась масштабна інформкампанія «Місяць цифрової грамотності», яка триватиме до 30 листопада 2021 року.
17 Листопада, 2021 р., 14:56
До уваги мешканців! За інформацією Богодухівського району електричних мереж АТ «Харківобленерго», 18 листопада у зв’язку з аварійним ремонтом мережі з 9.00 до 13.00 буде знеструмлена майже вся територія міста.
17 Листопада, 2021 р., 13:28
Сьогодні міський голова Володимир БЄЛИЙ з робочою поїздкою відвідав селище Ульянівка. На території селища розпочалися роботи з ліквідації стихійного звалища. «Ми бачимо тут «терикони» сміття. Вони не створені за рік. Але наша задача - поступово їх ліквідовувати», - сказав Володимир Миколайович.
17 Листопада, 2021 р., 13:19
17 листопада відбулася робоча зустріч з представниками промислових підприємств громади.