15 Вересня, 2023 р., 13:38
Кір — небезпечне дуже заразне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені.
14 Вересня, 2023 р., 16:45
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
14 Вересня, 2023 р., 16:31
У межах розширеної онлайн зустрічі під головуванням керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака відбулося безпосереднє спілкування з представниками територіальних громад Харківської області.
14 Вересня, 2023 р., 16:04
Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу героїчну пам’ять Романа СМАГЛЮКА, Євгена НАЗАРЕНКА, Романа ОЛЕКСИНА та усіх захисників, полеглих у російсько-українській війні. Вічна їм СЛАВА!  Перейшовши до порядку денного,  члени виконкому розглянули 33 питання порядку денного, переважна частина яких стосувалася житлово-комунальної сфери громади та соціального захисту населення. З усіма прийнятими на засіданні рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті Богодухівської міської ради після їх оприлюднення у встановлений законодавством термін.
13 Вересня, 2023 р., 16:45
13 Вересня, 2023 р., 10:17
Людину з порушеннями зору не варто хапати за руку, намагаючись провести вулицею, бо це – втручання в її особистий простір.
12 Вересня, 2023 р., 16:56
Члени комісії проаналізували готовність паливно-еренгетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери та комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Обговорили стан забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей. Розглянули питання техногенної безпеки охоронних магістральних та розподільчих газопроводів, видалення аварійних дерев поблизу домоволодінь в смт Гути та території держлісфонду.
12 Вересня, 2023 р., 16:45
12 Вересня, 2023 р., 15:11
Отримуючи житлово-комунальні послуги, ми маємо не забувати і про обов’язок вчасно за них сплачувати та не припускати накопичення боргів перед підприємствами - постачальниками комунальних послуг