25 Вересня, 2023 р., 16:56
Члени Координаційного центру здійснили моніторинг стану вирішення нагальних потреб та проблемних питань постраждалого внаслідок збройного конфлікту населення Богодухівської громади. Розглянули два питання порядку денного, які стосувалися ремонту житла внутрішньо переміщеної особи та розподілу гуманітарної допомоги. Визначили шляхи вирішення нагальних проблем, відповідні служби отримали рекомендації.
25 Вересня, 2023 р., 16:23
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
25 Вересня, 2023 р., 15:15
Внутрішньо переміщені особи (ВПО), які прибули із зон бойових дій після 24.02.2022,   можуть отримати дворазову допомогу для оплати комунальних послуг  у зимовий період 2023/24 рр.
25 Вересня, 2023 р., 14:00
Спілкування з мешканцями було активним і конструктивним. Володимир Миколайович дав вичерпні відповіді на питання, які їх хвилювали. Проблеми, які підіймали мешканці, стосувалися діяльності музею на території Шарівського замку, забезпечення родин дровами, ремонту дороги, облаштування колодязя, -  доручення щодо їх вирішення були надані профільним заступникам та керівникам відповідних підрозділів.  Міський голова разом із старостою Артуром Онищуком оглянули місцевий стадіон та об’єкти, стосовно яких порушували питання мешканці Шарівки, обговорили питання підготовки до осінньо-зимового періоду закладів соціальної інфраструктури.
24 Вересня, 2023 р., 15:34
22 Вересня, 2023 р., 08:56
Харківська та Харківська міська філії «Газмережі», які працюють у зоні активних бойових дій розуміють весь біль мешканців Харківщини, яких окупаційні війська рф залишили без житлових будинків. Адже пріоритетною діяльністю газовиків є комфорт та безпека клієнтів.
21 Вересня, 2023 р., 15:29
20 Вересня, 2023 р., 16:45
20 Вересня, 2023 р., 08:05
Небайдужі мешканці Гут навели лад біля озера Кнюхове, улюбленого місця відпочинку  не лише місцевих, а й мешканців усієї громади. Прикро, що деякі  з нас й досі не навчилися берегти природу, тому доводиться вивозити гори сміття. Дякуємо усім, хто долучився до прибирання! Бережімо красу рідного краю!
19 Вересня, 2023 р., 16:46