06 Вересня, 2023 р., 17:35
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
06 Вересня, 2023 р., 11:29
Вода, поряд зі своїм  величезним життєво необхідним для людини благом, за певних умов і, на жаль, досить часто може стати фактором ризику виникнення різноманітної патології, у т.ч. інфекційних захворювань. Тому, хочемо наголосити на ризики виникнення інфекційної патології після вживання недоброякісної питної води або використання її з іншою метою.
05 Вересня, 2023 р., 16:45
05 Вересня, 2023 р., 13:02
Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності — це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребуватимуть нашої підтримки.
05 Вересня, 2023 р., 11:23
Кожного року по завершенню сезонних польових робіт українські села та містечка поглинає суцільний дим. Це наші українські дбайливі господарі щоосені спалюють на своїх городах, полях та присадибних ділянках усе бадилля, бур’яни, листя, траву, дрібне сміття та інші відходи. І так з року в рік. Спалювання перетворилося мало не на обов’язок, що передається із покоління в покоління, бо “куди ж мені це подіти?!”.
04 Вересня, 2023 р., 16:45
04 Вересня, 2023 р., 16:33
У «Довіднику безбар’єрності», ініційованому першою леді України Оленою Зеленською, розповідається про базові навички турботи про себе та інших.
04 Вересня, 2023 р., 16:16
Показання газових лічильників приймають два Оператори мереж
04 Вересня, 2023 р., 16:01
Питання, з якими звернулися мешканці, стосувалися ремонту доріг та видалення аварійних насаджень біля багатоквартирного будинку. Володимир Миколайович та Віктор Миколайович відвідали проблемні об’єкти, озвучені під час прийому. Усі вони будуть враховані при подальшому плануванні роботи з благоустрою громади.
03 Вересня, 2023 р., 16:45