24 Вересня, 2023 р., 15:34
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
22 Вересня, 2023 р., 08:56
Харківська та Харківська міська філії «Газмережі», які працюють у зоні активних бойових дій розуміють весь біль мешканців Харківщини, яких окупаційні війська рф залишили без житлових будинків. Адже пріоритетною діяльністю газовиків є комфорт та безпека клієнтів.
21 Вересня, 2023 р., 15:29
20 Вересня, 2023 р., 16:45
20 Вересня, 2023 р., 08:05
Небайдужі мешканці Гут навели лад біля озера Кнюхове, улюбленого місця відпочинку  не лише місцевих, а й мешканців усієї громади. Прикро, що деякі  з нас й досі не навчилися берегти природу, тому доводиться вивозити гори сміття. Дякуємо усім, хто долучився до прибирання! Бережімо красу рідного краю!
19 Вересня, 2023 р., 16:46
19 Вересня, 2023 р., 14:58
Останнім часом набули популярності онлайн-послуги. Більшість громадян за допомогою гаджетів здійснює купівлю-продаж товарів, оформлюють фінансову допомогу, роблять “донати” тощо. Всі ці операції приховують певні ризики.
19 Вересня, 2023 р., 11:58
У турнірі  змагалися  чоловіки, жінки та діти. Переможцями у своїх категоріях стали: Кашкалда І. (діти).,  Кришталь В. (жінки), Шкурпіла В. (чоловіки). Дякуючи нашим мужнім захисникам, усі учасники отримали цікавий досвід та незабутні емоції від зустрічі!
19 Вересня, 2023 р., 11:55
На виконання п. 8 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб» (зі змінами) уповноваженими особами міської ради щомісяця будуть здійснюватись перевірки достовірності відомостей, зазначених власниками у заявах про отримання компенсації за безоплатне розміщення ВПО, шляхом відвідування місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання тощо.
18 Вересня, 2023 р., 16:45