07 Жовтня, 2023 р., 16:09
Село Великі Проходи Харківського району було окуповане на початку повномасштабного вторгнення рф і звільнене у вересні 2022 року під час успішного контрнаступу ЗСУ.
06 Жовтня, 2023 р., 15:52
Цього тижня на подкаст «Простими словами» завітав молодший сержант ЗСУ та професор Ужгородського національного університету Федір Шандор, також відомий як «Професор з окопу». Він розповів про перебіг війни в Україні, поділ на військових і цивільних та помилки попередніх поколінь.
06 Жовтня, 2023 р., 14:23
За дорученням начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова, його заступник Михайло Харнам відвідав Старосалтівську тергромаду та перевірив хід відновлення.
06 Жовтня, 2023 р., 09:09
Терористична атака російських військових по с. Гроза стала найкривавішим злочином росіян на Харківщині за весь час від початку повномасштабного вторгнення. За останніми даними, цей злочин забрав життя 51 цивільної людини, 6 людей поранені.
06 Жовтня, 2023 р., 08:09
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
05 Жовтня, 2023 р., 16:39
Бригада Національної гвардії України «Азов» однією з перших стала на захист української землі та українського народу.
05 Жовтня, 2023 р., 08:06
04 Жовтня, 2023 р., 17:12
На щотижневій оперативній нараді у міського голови розглядалися питання підготовки до опалювального сезону у комунальних установах громади. «Опалювальний сезон стартує за два тижні. Він не обіцяє бути легким, але ми маємо бути до нього готові», - наголосив міський голова. Володимир Миколайович доручив відповідальним особам проконтролювати забезпеченість закладів критичної інфраструктури генераторами, перевірити їхній робочий стан, достатність палива.
04 Жовтня, 2023 р., 14:59
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до пункту 1 та пункту 2 статті 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосування електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані:
04 Жовтня, 2023 р., 08:23