01 Червня, 2023 р., 14:59
Ними стали 19 представників обдарованої учнівської молоді, які за підсумками 2022/2023 навчального року визнані кращими у навчанні, творчості та спорті.
01 Червня, 2023 р., 10:23
АТ «Харківгаз» приймає показання газових лічильників до 5 червня.
01 Червня, 2023 р., 08:20
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго”  повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік ). В графіку відключень можуть бути доповнення чи зміни, слідкуйте за нашими публікаціями
31 Травня, 2023 р., 16:44
Про те, що у певній родині систематично трапляється домашнє насильство, можуть не знати навіть найближчі родичі.
31 Травня, 2023 р., 11:20
У стресовій ситуації (вибухи, обстріли, масова паніка) люди з психічними порушеннями можуть не розуміти, що відбувається, ігнорувати явну небезпеку, бути розгубленими або впадати у ступор.
31 Травня, 2023 р., 08:15
30 Травня, 2023 р., 08:53
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що фізична особа – громадянин, яка не є суб’єктом господарювання, може отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через вебпортал ДПС.
30 Травня, 2023 р., 08:23
На території Богодухівської міської територіальної громади прокладено міжнародні та міжміські волоконно-оптичні лінії зв’язку державного значення, по яким здійснюється передача даних, робота мережі Інтернету, урядовий, мобільний та міжміський зв’язки.
30 Травня, 2023 р., 08:08
29 Травня, 2023 р., 16:01
Богодухівський міський голова Володимир БЄЛИЙ нагородив грамотою члена добровольчого формування Богодухівської міської ради Геннадія САМСОНОВА, який брав участь у пошуковій операції зниклої дитини на Чугуївщині.