19 Червня, 2023 р., 08:30
Сердечно вітаю вас із професійним святом! Це свято працьовитих, стійких, завзятих людей, які серцем і душею люблять рідну землю, захищають та бережуть її як святиню. Від вашої успішної праці залежить продовольча безпека України.
19 Червня, 2023 р., 08:16
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго”  повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік ). В графіку відключень можуть бути доповнення чи зміни, слідкуйте за нашими публікаціями
18 Червня, 2023 р., 08:15
Вітаємо вас, татусі! Батько – важлива людина в житті кожного. Як багато в цьому слові тепла, впевненості, любові та почуттів, адже саме приклад тата навчить доньку бути ніжною, турботливою, сина - уміти за себе постояти, бути захисником і майстром своєї справи. Він - найрідніша людина, авторитет, опора, мудрий порадник, приклад для наслідування та провідник у світ дорослих.
17 Червня, 2023 р., 08:18
16 Червня, 2023 р., 13:44
Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Хоча потреба в крові є загальною, доступ до неї тих, хто її потребує, на жаль, загальним не є.
16 Червня, 2023 р., 09:32
Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що законом України від 12 січня 2023 року № 2876-IX «Про внесення змін до розділу ХХ «Прикінцеві положення» Податкового кодексу України щодо відновлення обмеження перебування грального бізнесу на спрощеній системі оподаткування» підрозділ 2 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ доповнено пунктами 89 та 90, якими на період дії воєнного стану збільшено строки реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкових накладних та розрахунків коригування, встановлені пунктом 201.10 статті 201 ПК.
16 Червня, 2023 р., 09:30
Щорічно 17 червня у світі відзначається Всесвітній день боротьби із опустелюванням та посухами. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1994 р. Тоді ж була прийнята і Конвенція ООН про боротьбу із опустелюванням.
16 Червня, 2023 р., 08:19
15 Червня, 2023 р., 15:21
Зустріч відвідали 48 місцевих жителів та ВПО, які приїхали з постраждалих міста Харкова та області. Були питання щодо призначення виплат для переміщених осіб, отримання спадщини під час дії правового режиму воєнного стану та подачі заяв на відновлення пошкодженого внаслідок війни нерухомого майна.
15 Червня, 2023 р., 13:34
1.При виявлення підозрілого предмета необхідно зупинитися та заспокоїтися.