28 Червня, 2023 р., 08:48
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго”  повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік ). В графіку відключень можуть бути доповнення чи зміни, слідкуйте за нашими публікаціями
28 Червня, 2023 р., 08:30
В часи великих випробувань, які постали перед Україною, наша Конституція набуває особливого значення. Сьогодні військові на передовій протистоять російській агресії, захищають задекларовані у Конституції права українських громадян, відстоюють незалежність та територіальну цілісність України. Свій вклад в захист української державності роблять і мають робити усі, утверджуючи законність і право, відстоюючи гідність і волю, дотримуючись закону без жодних виключень.
27 Червня, 2023 р., 08:33
26 Червня, 2023 р., 15:52
Нині цей стяг є символом боротьби за права корінного народу Криму, символом звільнення півострова від російської окупації та одним із символів відновлення територіальної цілісності України.
26 Червня, 2023 р., 15:03
Проєкт було розроблено Департаментом кіберполіції у сінергії із волонтерами. Долучитися до кібервійськ поліції може кожен. Проєкт «StopRussia|MRIYA», що створений для ліквідації каналів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну, вже об’єднав майже 750 тисяч людей.
26 Червня, 2023 р., 11:49
Мільйони наших співгромадян зараз за кордоном. Розв’язати правові проблеми у межах українського законодавства можуть допомогти  юристи системи безоплатної правової допомоги. Отримати консультацію юриста можна безоплатно через Telegram.
26 Червня, 2023 р., 10:55
Багато українців після початку повномаштабної війни покинули свої домівки. Проте плата за житлово-комунальні послуги продовжувала нараховуватись.
26 Червня, 2023 р., 08:21
25 Червня, 2023 р., 17:42
Сьогодні наша команда на виїзді впевнено обіграла ФК "Мерчик" (3:0). Вітаємо !
23 Червня, 2023 р., 14:22
Літо… Це чудова пора року, яку всі  з нетерпінням чекають. Літо щедре своїм теплом та сонцем, багате на овочі, фрукти, манить відпочинком біля води. Але саме влітку зростає небезпека підвищеної захворюваності на кишкові інфекції.