15 Жовтня, 2023 р., 17:40
Сьогодні відбувся груповий етап Кубку закриття Відкритого Чемпіонату Валківської МТГ. ФК Богодухів провів три переможні матчі з суперниками із Мурафи (4:0), Крисино (5:0) і Високопілля (2:1). Чудова погода та яскравий футбол під надійним захистом Збройних сил України подарували незабутні емоції спортсменам і вболівальникам.
15 Жовтня, 2023 р., 16:45
Богодухівський район електричних мереж АТ“Харківобленерго” повідомляє, що у зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт будуть знеструмлені населені пункти та вулиці громади (див. графік).
15 Жовтня, 2023 р., 08:29
Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати та/або у вигляді дивідендів, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – Кодекс) (п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Кодексу).
14 Жовтня, 2023 р., 11:48
У Головному управлінні ДПС у Харківській області повідомили, що станом на 10 жовтня у  Харківському регіоні зареєстровано 39 548 РРО/ПРРО, з яких: 17 732 РРО та 21 816 ПРРО.
14 Жовтня, 2023 р., 11:20
Нормальним, здоровим артеріальним тиском є систолічний (“верхній”, як кажуть в побуті) тиск до 120 мм рт. ст., і діастолічний (“нижній”) до 70 мм рт. ст. Деякі люди кажуть, що їхній нормальний, чи “робочий” артеріальний тиск – це 150/100, через що не вживають заходів проти гіпертензії. Чи може підвищений тиск бути нормою?
13 Жовтня, 2023 р., 11:37
У зв'язку з проведенням невідкладних аварійних робіт на магістральних газопроводах, тимчасово призупинено розподіл газу  у  мережі, що обслуговує Харківська філія "Газмережі" та 12 сіл Богодухівського району:
13 Жовтня, 2023 р., 11:16
Кір — це одне з найзаразніших захворювань, відомих у світі. Вірус кору швидко передається від хворої людини повітряно-крапельним шляхом, тобто під час вдихання найдрібніших крапель слизу, які потрапили в повітря при чханні, кашлі або просто розмові хворого. Цей вірус може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.
12 Жовтня, 2023 р., 16:45
12 Жовтня, 2023 р., 16:40
Ба більше, їх можна вигадувати – новій й нові, що б вас не оточувало. Головне — навчитися перемикати увагу.