Нещодавно до міської ради завітали наші мужні захисники

Дата: 26.02.2024 09:29

Фото без описуКомандир 209 батальйону територіальної оборони Павло СТАРІКОВ вручив прапор батальйону міському голові Володимиру БЄЛОМУ як знак подяки за постійну допомогу і співпрацю. «Ми дякуємо за підтримку міському голові, депутатському корпусу, усім небайдужим жителям громади. Ваша допомога як матеріальна, так і моральна підтримує і надихає ще більше бити і гнати ворога», - підкреслив Павло Олександрович.

Володимир Миколайович разом з Павлом Олександровичем обговорили нагальні потреби батальйону і можливості допомоги з боку міської ради. «Дякую за вашу стійкість і героїзм. Міська рада ніколи не стояла і не стоятиме осторонь ваших потреб, ми знаходитимемо будь-які можливості підтримувати наших бійців. Тільки разом і до Перемоги!», -  резюмував міський голова.